Архів
 
 
НА ДОНЕЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ІІ (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПРОФЕСІЇ "КОНДИТЕР"

       24 березня 2017 року на базі ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Кондитер». Мета проведення Конкурсу - виявлення та підтримка професійно обдарованої учнівської молоді, розвиток і реалізація професійних здібностей учнів, пропаганда новітніх технологій, популяризації серед молоді робітничих професій. 

          В ІІ (обласному) етапі Конкурсу брали участь 12 учнів з ПТНЗ області, що ведуть підготовку кваліфікованих робітників за професією «Кондитер: Маріупольський професійний машинобудівний ліцей, Краматорське вище професійне училище, Костянтинівський професійний будівельний ліцей, Селидівський професійний ліцей, ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище», ДНЗ «Артемівський центр професійно-технічної освіти», Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі, ДНЗ «Білицький професійний ліцей», Соледарський професійний ліцей, ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище», ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище», Великоновосілківський професійний ліцей. Відповідно до Умов проведення, Конкурс проходив у два тури: теоретичний і практичний. 

Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері. Практичний тур відповідав вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики ДС ПТО з професії «Кондитер», 3 розряду та передбачав виготовлення рулету бісквітного. При виконанні практичного завдання всі учасники показали знання сучасних методів та прийомів роботи, вміння застосовувати новітні технології та нестандартні підходи в роботі, проявили творчі здібності при приготуванні та оформленні своїх виробів. Роботу учасників Конкурсу оцінювало компетентне журі до складу якого входили представники підприємств - замовників кадрів, викладачі та майстри виробничого навчання ПТНЗ Донецької області. 

      За результатами Конкурсу журі визначило переможців, які були нагороджені дипломами та цінними подарунками: 

 І місце (Диплом І ступеню) – Горбенко Вікторія, учениця Краматорського вищого професійного училища; 

 ІІ місце (Диплом ІІ ступеню) – Тихомиров Микита, учень ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище»; Токарєв Віталій, учень ДНЗ «Артемівський центр професійно-технічної освіти»; 

 ІІІ місце (Диплом ІІІ) ступеню – Кононенко Інна, учениця Селидівського професійного ліцею, Луценко Андрій, учень Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі, Копіна Валентина, учениця Великоновосілківського професійного ліцею. 

 Дипломами учасників Конкурсу та цінними подарунками нагороджені: 

 - Єрмакова Наталія, учениця Маріупольського професійного машинобудівного ліцею; 

 - Маляр Владлена, учениця Костянтинівського професійного будівельного ліцею; - Фельцан Злата, учениця ДНЗ «Білицький професійний ліцей»; 

 - Пирогова Надія, учениця Соледарського професійного ліцею; 

 - Колесникова Вікторія, учениця ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище»;

 - Іванцова Олександра, учениця ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище».  

Наставникам, які підготували учнів до участі у Конкурсі було вручено 

Подяки від Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області. Гостями заходу стали представники Дацької Ради в справах біженців, які надали високу оцінку роботі конкурсантів, побажали їм творчого натхнення в подальшій професійній діяльності, вручили кожному учаснику пам’ятні подарунки та висловили подяку Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Донецькій області за надану можливість бути присутніми на підсумковому етапі Конкурсу та привітати учасників Конкурсу. 

    На завершення Конкурсу Едуард Гончаров, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області висловив подякував всім організаторам і учасникам даного заходу та побажав перемоги Горбенко Вікторії, учениці Краматорського вищого професійного училища, яка буде представляти нашу область на Всеукраїнському етапі Конкурсу фахової майстерності в місті Рівне. 

http://nmcdon.org.ua/index.php/k2/news/item/3065-nadonechchynividbuvsiaiioblasnyietapvseukrainskohokonkursufakhovoimaisternostisereduchnivprofesiinotekhnichnykhnavchalnykhzakladivdonetskoioblastizprofesiikondyter

"Кондитер-2017"

Обработка видео...

 
Конкурс фахової майстерності з професії «Кондитер» «Кращій Кондитер КВПУ - 2017»

Кондитер! Як солодке слово 

 Це промовиш, згадаєш шоколад, 

 І Празький торт, і тістечко кремове. 

 Кондитер – це художник, музикант! 

 І граєш ти симфонію солодку, 

 І людям всім вона так до душі 

 Ти – геній, і про твої вироби чудові 

 Складати можна прозу і вірші. 

 Як заклад, ми пишаємось собою, 

 Адже готуємо справжніх ми митців 

 – Кондитерів, що роблять світ солодшим 

 І настрій гарний вмить дарують всім. 

       З метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності, поглиблення та вдосконалення знань учнів зі спецпредметів, закріплення практичних умінь та навичок шляхом пошуково-дослідницької роботи, освоєння сучасних методів праці 21 березня 2017 року у ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії «Кондитер».Програмою конкурсу було передбачено:-теоретичний тур – розв’язання тестових завдань, -практичний тур – виготовлення бісквітної заготовки у вигляді рулету та оздоблення з масляного крему. Завдання практичного туру учасники виконували у кухні-лабораторії. Основними критеріями при оцінюванні робіт конкурсантів були: організація робочого місця, зовнішній вигляд, дотриманням правил техніки безпеки, охорони праці, санітарії та гігієни, оригінальність, інновації у приготуванні, гармонійність у підборі кольорів, презентація виробів.Оцінювали роботу учасників конкурсу компетентне журі.За результатами конкурсу:І місце розділили Колеснікова Вікторія, учениця групи 4-19 та Ордіна Анастасія, учениця групи 3-1,ІІ місце – Лісничій Андрій, учень групи 3-1,Інші конкурсанти отримали подяки за участь у конкурсі.Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» пишається нашими випускниками та бажає їм творчих успіхів.

 

 
У КРАМАТОРСЬКУ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ «РІЗДВЯНЕ ДИВО»

           

Вперше на Донеччині у Краматорську відбувся обласний фестиваль різдвяних традицій «Різдвяне диво». Ідея та реалізація свята належить департаменту освіти і науки облдержадміністрації. У фестивалі взяли участь учні професійно-технічні навчальні закладів та вихованці Центрів дитячої та юнацької творчості. Організатори фестивалю, були вражені такою кількістю та різноманітністю представлених страв. Подробиці дізнавалась Аліна Ященко. 

 Джерело: http://www.dotb.dn.ua/2017/01/u-kramatorsku-vidbuvsya-pershiy-festival-rizdvyane-divo/?_utl_t=vk

 

У Краматорську відбувся перший фестиваль «Різдвяне диво» - Новини До ТеБе

Обработка видео...

 
День Гідності та Свободи ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» (113)!

Народе мій, пишаюся тобою: 

Моя душа – частинка твого «Я». 

Красою правди у святім двобою 

Понад Майданом сонця лик сія… 

Є нація! Хай знають всі у світі:Ми є! 

Народ піднявся із колін! 

І переможно сонце правди світить, 

Співає гордо наш Державний Гімн. 

 

 

       21 листопада в ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» відбулись заходи, приурочені до відзначення Дня Гідності та Свободи.Учні групи 2-1 з професії «Кухар. Кондитер» разом бібліотекарем Устіновою І. М. підготували виставку та провели інформаційну лінійку « День Гідності й Свободи - крок у Європу».На другому уроці проведено єдиний урок присвячений «Дню Гідності та Свободи», здійснили віртуальну подорож в події Революції Гідності.Всі заходи були проведені з метою ознайомити учнів з історією виникнення свята, пояснити поняття «Гідність» та «Свобода», формування розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни. Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Коли люди постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 
У Донецькій області відбувся семінар-практикум «Використання віртуальних освітніх спільнот у навчальному процесі за програмою Іntel® «Навчання для майбутнього» для викладачів гуманітарного циклу Краматорсько-Слов’янського методичного об’єднаннявок

   

Інформаційні технології дедалі глибше проникають в усі сфери діяльності сучасного суспільства. Відповідно зростає потреба в комп’ютерних технологіях. Цифрові технології та засоби – електронна пошта, Інтернет, мобільні телефони, планшети – стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя.

      Традиційно, на початку семінару на правах господарів, в.о. директора Сергій Дорофеєв коротко розповів про здобутки і перспективи розвитку ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище», привітав учасників з прийдешнім святом Нового року й побажав успішного закінчення першого семестру поточного навчального року. 

    Виконувач обов’язків заступника директора Навчально-методичного центру ПТО у Донецькій області Тетяна Васюхно коротко нагадала види існуючих віртуальних освітніх спільнот, повідомила програму проведення семінару та представила викладачів, які підготували виступи з досвіду роботи, підкреслила, що сьогодні ділитимуться досвідом викладачі, які пройшли навчання за програмою Іntel® «Навчання для майбутнього» та ті, що пройшли сертифікаційний тест «Курс Microsoft із цифрових технологій». 

   Викладач ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» Ольга Трусова поділилася досягненнями у використанні комп’ютерних технологій на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури, художньої культури. Вона представила презентації та проекти, створені учнями під керівництвом викладача. Особливо учні КВПУ полюбляють брати участь у Web-квестах( англ. quest' – пошук) – проект із використанням Інтернет-ресурсів. З останнім, проведеним до Дня української мови та писемності можна ознайомитися за посиланням: 

https://testkpl.jimdo.com/новини/ 

 Голова методичного об’єднання, викладач ДНЗ «Краматорське вище торгово-кулінарне училище» Людмила Кравченко переконана, що сучасний навчальний заклад не може залишатись осторонь від нових реалій нинішнього життя. Отже, завданням педагогів на даному етапі є освоєння й впровадження в навчальний процес інформаційних комп’ютерно-орієнтованих технологій, які створюють широкі можливості для всебічної активізації особистісно-орієнтованих комунікативних форм навчання. Викладач більш конкретно зупинилася на формах та методах і саме на тому дидактичному матеріалі, який використовує на своїх уроках. Це презентації, створені за допомогою програми Microsoft Power Point, яка призначена для створення й демонстрації презентацій у вигляді набору слайдів. Ця програма дозволяє використання текстового формату, звукових та відео- файлів, анімаційного оформлення, різноманітних схем, таблиць, динамічних графіків тощо. Людмила Володимирівна звернула увагу присутніх на те, що навчальних презентацій в Інтернеті можна знайти дуже багато, проте, до свого уроку краще створювати власні презентації, які б відповідали власному сценарію уроку та його структурі, адже компонування матеріалу уроку в цьому випадку може слугувати своєрідною формою опорного конспекту. Деякі учні, які володіють комп’ютером, намагаються самостійно створювати презентації й демонструвати їх на уроках. І це дуже корисний вид роботи. Адже для того, щоб створити презентацію потрібно продумати логіку відбору матеріалу, згрупувати його, підібрати текстовий супровід. У результаті такої діяльності процес засвоєння матеріалу відбувається значно швидше й ґрунтовніше. Досить часто в навчальній практиці при вивченні оглядових тем, ознайомленні з біографією письменника подача нового програмового матеріалу здійснюється через лекцію викладача та пасивне слухання учнів. Але ця форма навчання сьогодні вже застаріла, малоефективна, тому зовсім іншим буде результат, якщо обрати інтерактивне навчання з використанням мультимедіа. На уроках, на яких потрібно познайомити учнів з біографією письменників викладач обов’язково використовує відеоролики (вони переважно взяті з Інтернету). На телебаченні було створено багато цікавих проектів, матеріал яких буде доречним на уроках української літератури. Ще один з різновидів відеоматеріалу, який з недавнього часу можна використати на уроках української літератури – це буктрейлер – короткий відеоролик за мотивами книги, кліп по книзі. На уроках української мови викладач намагається виділити 2-3 хвилини для того, щоб збагатити словниковий запас учнів, навчити їх грамотно та красиво розмовляти українською і для цього вона використовує експрес-уроки Олександра Авраменка. Тривалість цих експрес-уроків – найбільше 3 хв. Але вони є дуже актуальними. Викладач Краматорського вищого професійного металургійного училища Любов Коваленко для вивчення мови використовує різні ресурси ІКТ в основу використання яких покладено розвиток пізнавального інтересу учнів, формування критичного мислення, вміння конструювати свої знання, орієнтуватися в інформаційному просторі, інтегрувати знання та уміння. Викладач продемонструвала створення і використання на уроках кроссенсів – асоціативних головоломок нового покоління. Серед різноманітних методів використання на уроках віртуальних освітніх спільнот, викладач Слов’янського БРЦПО імені П.Ф.Кривоноса Ольга Курочка продемонструвала використання комп’ютерного тестування на уроках мови та літератури для успішного швидкісного й об’єктивного контролю навчальних досягнень учнів. Олена Яценко, викладач української мови та літератури Дзержинського професійного ліцею провела майстер-клас з використання в роботі викладача відеопрограми PinnacleStudioдля створення навчального контенту.Олена Яценко, майстер клас з використання Pinnacle Studio: https://www.youtube.com/watch?v=OxqcYUz_kko&feature=youtu.be Даний семінар-практикум став своєрідним завершенням березневого засідання круглого столу викладачів філологів «Сучасний урок: діалог традицій і новаторства». Зокрема, Людмила Кравченко підвела підсумок: традиційні методи навчання дають можливість швидко передати великий обсяг інформації, бо учні засвоюють знання у готовому вигляді, але мультимедійний урок дає можливість комбінувати на одному уроці неймовірну кількість цікавих завдань, залучаючи до їх виконання дедалі більшу кількість учнів. Загалом, комп’ютеризований урок є цікавим та важливим відкриттям сучасної освіти. Але, в той же час, це зовсім не означає, що без використання комп’ютерних, цифрових технологій урок втратить своє безпосереднє призначення. Крім того, важливо не забувати: уроки літератури – для вивчення саме літератури, і твір письменника не можуть замінити ніякі фільми чи відеокліпи. Мультимедійні технології виконують допоміжну функцію, щоб досягти більшого ефекту у сприйманні та розумінні літературного твору. Не варто навчальний кабінет перетворювати у кінозал чи дискотеку. Слід ретельно продумувати місце, час, доцільність використання комп’ютерної інформації на уроці. Тільки за такої умови викладач досягне ефективності своєї роботи, а уміння, набуті учнем у процесі роботи з мультимедіа, допоможуть у майбутньому стати успішним в будь-якій професійній діяльності. Отже, інформаційні технології є хорошим помічником викладачу-філологу, але для того, щоб урок був цікавим та дійсно корисним для учня, потрібні не лише високоякісна техніка та досконалі навчальні програми, необхідно ще, щоб цей урок проводив досвідчений викладач, який зуміє зробити навіть залікове заняття цікавим та не обтяжливим. Тільки досвідчений педагог зможе уміло поєднати традиційні, випробувані часом методи, форми і прийоми із новітніми технологіями, що й дасть позитивний результат. 

    Обговорюючи досвід, представлений на семінарі-практикумі, викладачі відмітили важливість такого заходу для впровадження в їхню роботу побачених зразків та висловили щиру подяку організаторам заходу – Навчально-методичному центру ПТО і господарям училища за створені чудові умови, надання мультимедійних засобів і окрема подяка майстру виробничого навчання Олексію Тихонову за технічну допомогу в користуванні мультимедійним обладнанням.

 http://nmcdon.org.ua/index.php/k2/news/item/2649-udonetskiioblastividbuvsiaseminarpraktykumvykorystanniavirtualnykhosvitnikhspilnotunavchalnomuprotsesizaprohramoiuintelnavchanniadliamaibutnohodliavykladachivhumanitarnohotsyklukramatorskoslovianskohometodychnohoobiednannia?tmpl=component&print=1

 
ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ «КУХАР. КОНДИТЕР» ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ КУХАРЯ

    У стінах ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» вже стало доброю традицією проведення тижнів з професійно-теоретичної підготовки.З 17. 10. 2016 по 21. 10. 2016 пройшов тиждень за професією «Кухар. Кондитер», приурочений до святкування професійного свята «Міжнародний день кухаря».Протягом тижня учні та педагогічні працівники з професії «Кухар. Кондитер» плідно працювали над створенням святкової атмосфери, учні майстерно демонстрували свій творчій та професійний потенціал. 

  Розпочався тиждень урочистим відкриттям: на ранковій лінійці учні розповіли про святкування Міжнародного професійного свята, майстер в/н Перетятько Ніна Миколаївна провела відкритий урок виробничого навчання за темою «Технологія приготування страв з круп». 

   Вівторок запам’ятався учням та педагогічним працівникам позакласним заходом «Свято галушок», який організувала майстер в/н Фомич Світлана Михайлівна разом з учнями групи 5-1. 

    В середу голова методичної комісії з професії «Кухар. Кондитер» Ушкварок Людмила Петрівна та майстер в/н Тіхонов Олексій Вікторович в кухні-лабораторії провели внутрішньоучилищний семінар «Впровадження інноваційних технологій при приготуванні та оздобленні тортів. Техніка айсінг».

  У четвер, викладачі спецдисциплін Ушкварок Людмила Петрівна та Тіхонов Олексій Вікторович провели відкритий підсумковий інтегрований урок теоретичного навчання з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Устаткування підприємств громадського харчування» з використанням комп’ютерних технологій за темою «Технологія приготування страв з овочів». 

  Продовжив святковий день конкурс кулінарної майстерності «Найкращій борщ в КВПУ». Конкурс складався з двох турів - теоретичного і практичного. Кращі учні показали свої знання і уміння, власну творчість, фантазію, ерудицію з професії «Кухар. Кондитер» та змагалися за титул «Найкращій борщ в КВПУ». 

     В останній день - п’ятницю в вестибюлі училища майстер в/н Фомич Людмила Олександрівна організувала кулінарний ярмарок «У Світі смачного!» На ярмарку усі охочі мали змогу подивитися та скоштувати різноманітні смачні світові кулінарні шедеври. Завершили тиждень майстри в/н Бобровська Олена Миколаївна та Денісова Валентина Володимирівна разом з учнями груп 1-1, 2-1, 3-1, 4-11, 4-19, 5-1 з професії «Кухар. Кондитер» розважальною програмою «Мультпарад. Кухар – це круто!». 

       Учні та педагогічні працівники «смачної» професії подарували глядачам приємні, позитивні відчуття професійного свята та гарний настрій. Наприкінці вистави глядачі та учасники програми «розділили смак» кулінарних виробів, а члени методичної комісії підвели підсумки проведення тижня.

Найкращій Борщ

Обработка видео...

 
З ЮВІЛЕЄМ! З 90-РІЧЧЯМ КВПУ!!!

90 років!

   Такий короткий відрізок для історії і такий довгий для людської долі. Це вже не вітряна молодість, це енергія зрілості, виваженість рішень, мудрість вчинків. Це той час, коли є що згадати, є чим пишатися та є що передати молодому поколінню. 90 років для училища - це педагогічний досвід, успіхи вихованців, радість за тих, хто знову витримав іспит на мужність, на вірність, на успіх.30 вересня 2016 року ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» відсвяткував 90 – річний ювілей.На святі були присутні гості: заступник міського голови Коваленко Т. С., начальник відділу у справах сім`ї та молоді Ткаченко С. Л., заступник начальника міського управління освіти Барабаш О. В., заступник начальника міського управління освіти Мінаєва Л.М., завідуюча методичним кабінетом міського управління освіти - Рапацька Г.М., випускники, ветерани педагогічної праці всіх поколінь. 

  Все що відбувалось на сцені викликало у присутніх і сміх, і радість, і смуток, і сльози. Кожному було про що згадати, чим поділитися, адже роки, які віддані педагогічній праці не проходять марно.

 

Історія 90 років безсумнівного успіху ДНЗ "Костянтинівське вище професійне училище" (№ 113)

Обработка видео...

    Але при всій значущості події ювілей носить відтінок смутку, оскільки зовсім трішки до нього не дожив незмінний директор училища (з 1983року) Сергій Федорович Земцов. 

« Он - сила, он - эхо, 

он - светлая память профтеха!» 

     Свій трудовий шлях Сергій Федорович починав учителем історії в школі. Там він впевнився, що вибраний шлях до душі, а далі працював майстром виробничого навчання, заступником директора з виховної роботи в професійному училищі. З 1983 року – директор ПТУ №113. Доля багато разів випробовувала Сергія Федоровича на міцність. В його житті складалися важкі ситуації. А можливо і він сам, маючи незалежний та твердий характер, ніколи не поступався перед проблемами та труднощами. Доводилося Сергію Федоровичу відстоювати систему профтехосвіти, доводити опонентам про необхідність збереження підготовки робочих кадрів в умовах нових економічних відносин. Щоб успішно підготувати спеціалістів, потрібна якісна матеріальна база. Під керівництвом Сергія Федоровича в КВПУ створені належні умови для успішного навчання і виховання учнів, плідної роботи педагогічного колективу: побудовано газову мінікотельню, відремонтовано та обладнано стадіон, спортивний комплекс, автодром, гуртожиток.Як результат плідної праці колективу - призові місця учнів та педпрацівників училища на регіональних, обласних, Всеукраїнських конкурсах професійної майстерності та перемоги у спортивних змаганнях. Сергій Федорович вважав, що спорт – один із головних напрямків виховної роботи з учнями. Збережено та відновлено стадіон «Металург». Вже багато сезонів він приймає на своєму полі футбольні команди шкіл міста та району, які беруть участь у традиційному турнірі на приз почесного випускника училища Сачко Й.К. Систематично проводяться Дні здоров`я для працівників та учнів училища. У концертно-спортивному комплексі працюють спортивні секції, тренажерний зал, проходять спортивні змагання. Крім господарських та організаторських талантів Сергія Федоровича головне його досягнення – це понад двадцять тисяч випускників, яким він відчинив двері у велике життя – вручив диплом кваліфікованого спеціаліста. За 33 роки директорства Сергій Федорович створив міцний колектив, де досвід ветеранів поєднується з енергією молодості . Є серед майстрів виробничого навчання та викладачів ті, хто у свій час закінчив це училище. З`явились у колективі і трудові династії.Як керівник Сергій Федорович був вимогливим та твердим та в той же час тактовним та уважним до кожного працівника. Це дозволяло йому у всіх справах опиратися на підтримку колективу та розвивати професійно-технічну освіту України.Психологію переможця Сергій Федорович Земцов, як колишній спортсмен, прищеплював трудовому колективу училища: « Ми повинні бути серед кращих! Треба ставити високу мету та досягати її!»Сергій Федорович нагороджений знаками : «Відмінник освіти України», «Антон Макаренко» та Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України. Починав учителем історії, а став людиною історії … Його ще довго будуть називати «народним» директором, згадувати, цитувати, пам`ятати…

Фільм світлої пам`яті незмінного директора ДНЗ "КВПУ" (№113) Земцова Сергія

Обработка видео...

 
БЕЗ ТЕРМІНУ ДАВНОСТІ...

«Кому решать, кто больше нужен миру? 

Еврей, цыган иль белокожий кат... 

Кто право дал сводить людей в могилу? 

Решать, кто от рожденья виноват?» 

29-30 вересня 2016 року у ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» (113) були проведені заходи, присвячені трагічним подіям Бабиного Яру:- ранкова лінійка;- класні години;- бібліотечна виставка «Без терміну давності...»;- урок пам’яті «75-та річниця трагічних подій Бабиного Яру».Смерть і насильство приніс німецький «новий порядок». Першими жертвами Бабиного Яру стали київські підпільники і цигани,— їх знищили вже 20 вересня. А починаючи з 22 вересня, до страшних ярів потяглися машини з єврейським населенням. Багато хто здогадувався, що Бабин Яр — це смерть.Під час проведення заходів були згадані події Другої світової війни та злочини тоталітарних режимів, звернено увагу молоді на опір нацистським катам та спасіння переслідуваних.Необхідно знати свою історію, пам’ятати всі її сторінки, якими б трагічними й неприємними вони не були. Щоб не повторити біди. 

 

Ты забывчив — не смей забыть! 

И ребёнок сказал: — Не забудь. 

И сказала мать: — Не прости. 

 — И закрылась земная грудь. 

Я стоял не в Яру — на пути. 

Он к возмездью ведёт — тот путь, 

По которому мне идти. 

 Не забудь… Не прости… 

(Л. Озеров)

 

 
ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В КВПУ (113) ВІДБУВСЯ НА УРА!!! 

09.09.2016 р. на стадіоні ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» у рамках «Олімпійського тижня» та святкування Дня фізичної культури та спорту України пройшов традиційний День здоров'я. В змаганнях прийняли участь 13 груп (300 чол.) Програма змагань складалась з наступних етапів: 

1. Креативна зарядка 

2. Волейбольна подача 

3. Фрізбі 

4. Влучний кидок 

5. Ловкач 

6. Спортивна пантоміма 

7. Дартс 

8. Олімпійський бліц 

9. Боулінг 

10. Фрістайлер 

11. Веселий манеж 

12. Кольцеброс 

13. Футбольний снайпер 

     Після проходження спортивних етапів, відбулись щорічні змагання з перетягування канату серед юнаків та дівчат. Всі призери спортивного свята були нагороджені почесними грамотами. 

    Команда "Супер виделки", група 4-11 - І курс ТУ за професією "Кухар. кондитер." отримала грамоту в номінації "Найвлучніші". Вітаю та пишаюся вами, група 4-11, так тримати!

       Атмосфера заходу була дружня, весела, заряджена позитивними емоціями.

 
 
Перший випуск-2016
 
 
 

       Шановні випускники! Ви всі молодці і я вас всіх поважаю та ціную. Залишайтеся завжди такими веселими і цілеспрямованими. Бажаю кожному з Вас знайти свою дорогу життя. Щоб ця дорога несла в собі тільки добро, щастя й успіх. Нехай збуваються всі ваші мрії. В будь-якій життєвій ситуації залишайтеся завжди людьми. Пам'ятайте, що головна в житті професія - бути людиною. Всіх з святом випуску. В добрий шлях!

 
Тиждень з професії «Кухар. Кондитер»"Масляна прийшла- відчиняй ворота"

      Професійні тижні - одна з форм позаурочної роботи з учнями, адже це комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчого мислення учнів, поглиблення та розширення знань з спеціальних предметів, здобуття додаткового професійного досвіду в професії, збагачення науково-методичного досвіду викладачами та майстрами виробничого навчання. У стінах ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» вже стало доброю традицією проведення таких тижнів.З 22. 02. 2016 по 26. 02. 2016 пройшов тиждень професії «Кухар. Кондитер», приурочений прощанню зими з назвою «Масляна прийшла – відчиняй ворота!».Протягом тижня учні та педагогічні працівники професії «Кухар. Кондитер» плідно працювали над створенням святкової атмосфери, учні майстерно демонстрували свій творчій та професійний потенціал.Розпочався тиждень урочистим відкриттям в понеділок: на ранковій лінійці учні розповіли про святкування Масляни в Україні та на Донеччині, через радіогазету читали приказки першого свята весни, майстер в/н Денісова Валентина Володимирівна провела відкритий урок виробничого навчання за темою «Вироби з прісного тіста»У вівторок викладач спецдисциплін Ушкварок Людмила Петрівна та майстер в/н Бобровська Олена Миколаївна в кухні-лабораторії показали майстер-клас з приготування десертів «Швидко, легко, смачно!».Середа запам’яталася учням та педагогічним працівникам кулінарним поєдинком серед учнів групи 4-1( керівник кулінарного поєдинку - майстер в/н Фомич Світлана Михайлівна).В четвер, в рамках професійного тижня, викладачі спецдисциплін Ушкварок Людмила Петрівна та Тіхонов Олексій Вікторович провели відкритий інтегрований урок теоретичного навчання з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Устаткування підприємств громадського харчування» з використанням комп’ютерних технологій за темою «Технологія приготування солодких страв».В останній день - п’ятницю в вестибюлі училища був проведений ярмарок «Ех, розгуляй!» . На ярмарку усі охочі мали змогу подивитися та скоштувати різноманітні смачні млинці та млинчики. Завершився тиждень святковою шоу-програмою «Подорож у 113 королівство КВПУ, або казка про загублений пиріг щастя». Учні та педагогічні працівники «смачної» професії подарували глядачам приємні та позитивні відчуття весняного свята та гарний настрій. На прикінці вистави глядачі та учасники програми «розділили смак» пирога «щастя», а члени методичної комісії підвели підсумки проведення тижня.

https://testkpl.jimdo.com/новини/сторінка-2/

 
Новий 2016 рік в КВПУ
 
Вітаєму ученицю групи 4-1 Паламарчук Кароліну

27 листопада 2015 року у Краматорському вищому професійному училищі відбулося засідання журі ІІ ( регіонального) етапу обласного конкурсу творчих робіт учнів професійно-технічних навчальних закладів «Мої права» Краматорсько-Слов’янського регіону у складі: голова – Шкаєва Н.О., методист НМЦ ПТО у Донецькій області;члени журі: Дудін О.А., викладач предмету «Правознавство» Краматорського вищого професійного училища; Канурний О.І., викладач предмету «Правознавство» Краматорського вищого професійного металургійного училища.Журі розглянуло конкурсні роботи учнів згідно критеріїв оцінювання та присудили ІІІ місце роботі і Паламарчук К., керівник – викладач Земцов С.Ф., творча група - методист Дацишена Т. Г. та мйстер виробничого навчання Тіхонов О. В.,Костянтинівське вище професійне училище.Вітаємо Кароліну та бажаємо успіхів! 

Мої права

Обработка видео...

 
Регіональний семінар бібліотекарів

       29 жовтня 2015р. на базі ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» (113) пройшов регіональний семінар бібліотекарів з теми «Робота бібліотеки з реалізації проблем здорового способу життя».На семінарі були присутні методист НМЦ ПТО Сокол Л.М та бібліотекарі всіх училищ Краматорсько - Слов’янського регіону.Відкрив семінар директор Костянтинівського вищого професійного училища Земцов Сергій Федорович візитною карткою навчального закладу. Присутні мали змогу ознайомитися зі спортивною базою ДНЗ «КВПУ»(113): стадіон, спортивний комплекс, тренажерний зал.Бібліотекар Костянтинівського вищого професійного училища Устінова І.М. виступила з доповіддю «Робота бібліотеки з реалізації проблем здорового способу життя».Учасники семінару погодилися з тим, що формування здорового способу життя – це складний системний процес. В формуванні у молоді переконливості престижності здорової поведінки і виховання потреби в зоровому способі життявелика роль належить бібліотекам, особливо тим, які ціленаправлено працюють з підростаючим поколінням.

 
                            МіжнароднийДень Кухаря                           20 жовтня
 

Святкування Міжнародного дня кухаря (International Chefs Day) в більш ніж 70 країнах набуло масштабний характер.Міжнародна дата була заснована в 2004 році з ініціативи Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств. Крім безпосередньо кулінарів в організації святкових заходів беруть участь представники органів влади, працівники туристичних компаній, власники підприємств громадського харчування - від маленьких кафе до відомих ресторанів і звичайно професійно-технічні навчальні заклади, які готують кваліфікованих робітників «смачної» професії. Вони влаштовують конкурси майстерності серед кухарів, проводять дегустації та експериментують з приготуванням оригінальних страв. Професія кухар - одна з найбільш затребуваних у світі і одна з найдавніших. Про те, хто першим придумав приготувати м'ясо добутої дичини або зібрані в лісі рослини, історія, звичайно, замовчує. Зате існує легенда про жінку, чиє ім'я дало назву всій галузі - кулінарії.23 жовтня в Костянтинівському вищому професійному училищі успішно пройшов захід в рамках обміну досвідом серед майстрів виробничого навчання та викладачем спецдисциплін з професії "Кухар. Кондитер", присвячений Міжнародному Дню Кухаря. Майстри в/н: Фомич С. М., Фомич Л. О., Тіхонов О. В., Денісова В. В., Бобровська О. М., Перетятько Н. М. та викладач спецдисциплін Ушкварок Л. П. показали "вищий пілотаж" з приготування чарівних страв, а також підготували багато цікавої інформації !

 

Єдиний урок 

 «Покрова Пресвятої Богородиці 

– оберіг козацтва та народу»

       13 жовтня у Костянтинівському вищому професійному училищі пройшов єдиний урок «Покрова Пресвятої Богородиці – оберіг козацтва та народу». Учні першого курсу мали змогу ознайомитися з особливостями свята Покрови Пресвятої Богородиці, традиціями українського народу та козацтва. Під час заходу були використані відео-матеріали: електронна презентація «Покровські собори України», відео «Історія свята Покрови», уривок з фільму «Вогнем і мечем» та електронна презентація «Україна - це…».Атмосфера уроку була доброзичливою, настрій був піднесений, учні отримали позитивні емоції.

 

А ми всі ті, хто з "профтех"... Сьогодні, 2-го жовтня 2015 року, виповнюється рівно 75 років системі професійно-технічної освіти. 

Всіх, всіх, всіх з ювілейною датою, зі святом!

 
 
Свято дитинства

     05.06.2015 на базі ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» проведено спортивно-розважальний КВЕСТ «Казковий світ», присвячений Всесвітньому Дню захисту дітей.У заході прийняло участь вісім команд та команда інженерно-педагогічного колективу. Тематика КВЕСТу, присвячена дитячим казкам, допомогла учням та педагогічному колективу зануритись у казковий світ дитинства, пригадали дитячі пісні, казки, показати свій артистизм та спортивну підготовку, долаючи завдання на дев`яти станціях:«Музичний перевертень», «Капітошка», « Незнайко», «РобінГуд», «Муха-Цокотуха», «Казкова естафета», «У Лукомор`я», «АБВГДейка», «Чарівний малюнок».На станціях команди зустрічали викладачі та майстри виробничого навчання, вони ж казкові герої. Підводячи підсумки дня, директор КВПУ Земцов Сергій Федорович привітав присутніх зі святом, вручив грамоти та запросив на святковий куліш. Атмосфера заходу була по справжньому «казкова» всі отримали заряд позитивних емоцій та незабутні враження.

 

 
                  ТИЖДЕНЬ КУЛІНАРНОЇ МАЙСТЕРНОТІ              "Зустріч з весною"

Тижні професійної майстерності - одна з наймасовіших форм позаурочної роботи з учнями у ПТНЗ, адже це комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчого мислення в учнів, поглиблення та розширення знань зі спеціальних предметів, здобуття додаткового професійного досвіду в професії, збагачення науково-методичного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання. У стінах ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» вже стало доброю традицією проведення тижнів професійної майстерності. 18. 02. 2015 р. розпочався тиждень кулінарної майстерності, приурочений до проводів зими, з символічною назвою «Зустріч з весною».Протягом тижня учні та педагогічні працівники професії «Кухар. Кондитер» плідно працювали над створенням святкової атмосфери, учні майстерно демонстрували свій творчій та професійний потенціал.

Згідно з плану проведення тижня, проводилися такі заходи: Середа– Інформаційний день «Знай наших!». День, в який учні інформували про тиждень кулінарної майстерності та про кухарів в цілому, провели фото-виставку смачної професії.

У Четвер учень групи 5-1, Таріел Хмаладзе проводив майстер-клас з приготування страви з риби "Дорадо у солоному панцирі".

До святкування воістину весняного свята зустрічі весни «Масляна» у П'ятницю був організований ярмарок із супутньою назвою «Ех розгуляй!»

У Понеділок - конкурс професійної майстерності по випіканню млинців, з тематичною назвою "Млинці та млинчики випікай - весну красну зустрічай! 

У Вівторок кулінарний тиждень завершився шоу-програмою «Зустріч з Весною».

 
                                  У єдності наша сила!                                  22 січня - День Соборності в Україні

День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року. Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99. У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР. В державному навчальному закладі "Костянтинівське вище професійне училище" сьогодні відзначили, воістину, українське свято "День Соборності України". Урочисто провели тематичну лінійку з символічною назвою "У єдності наша сила!". Учні КВПУ підготували історичні доклади до свята, а класні керівники груп провели позакласну годину, присвячену "Дню Соборності".

Гімн України Гимн Украины Gimn Ukrainy video хор Верёвки

Обработка видео...

 
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КУХАРЯ

        20 жовтня своє професійне свято відзначають кухарі і кулінари всього світу. Міжнародна дата була заснована в 2004 році з ініціативи Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств. Ця організація, до речі, налічує ні багато, ні мало 8000000 членів - представників кухарський професії з різних країн. Тому не доводиться дивуватися, що професіонали світової кухні здобули своє свято. Святкування Міжнародного дня кухаря (International Chefs Day) в більш ніж 70 країнах набуло масштабний характер. Крім безпосередньо кулінарів в організації святкових заходів беруть участь представники органів влади, працівники туристичних компаній, власники підприємств громадського харчування - від маленьких кафе до відомих ресторанів і, звичайно майстри виробничого навчання, викладачі спецтехнологій професії "Кухар" в училищах, технікумах та вищих учбових закладах, словом - усі хто має відношення до смачної професії. Вони влаштовують конкурси майстерності серед кухарів, проводять дегустації та експериментують з приготуванням оригінальних страв. Не винятком стало й Костянтинівське вище професійне училище. 17 жовтня в КВПУ успішно пройшов захід в рамках обміну досвідом серед майстрів виробничого навчання з професії "Кухар. Кондитер", присвячене Міжнародному Дню Кухаря (20 жовтня). Майстри в/н показали "вищий пілотаж" з приготування сезонних страв з овочів, а також підготували багато цікавої інформації про них! 

 
До уваги батьків, учнів та вчителів! Інформаційні матеріали щодо вибухонебезпечних предметів
До уваги батьків, учнів та вчителів! Інформаційні матеріали щодо вибухонебезпечних предметів

Обработка видео...