Назад к списку

ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ «КУХАР. КОНДИТЕР» ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ КУХАРЯ 

      У стінах ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» вже стало доброю традицією проведення тижнів з професійно-теоретичної підготовки.З 17. 10. 2016 по 21. 10. 2016 пройшов тиждень за професією «Кухар. Кондитер», приурочений до святкування професійного свята «Міжнародний день кухаря».Протягом тижня учні та педагогічні працівники з професії «Кухар. Кондитер» плідно працювали над створенням святкової атмосфери, учні майстерно демонстрували свій творчій та професійний потенціал.


Розпочався тиждень урочистим відкриттям: на ранковій лінійці учні розповіли про святкування Міжнародного професійного свята, майстер в/н Перетятько Ніна Миколаївна провела відкритий урок виробничого навчання за темою «Технологія приготування страв з круп».


Вівторок запам’ятався учням та педагогічним працівникам позакласним заходом «Свято галушок», який організувала майстер в/н Фомич Світлана Михайлівна разом з учнями групи 5-1.
      В середу голова методичної комісії з професії «Кухар. Кондитер» Ушкварок Людмила Петрівна та майстер в/н Тіхонов Олексій Вікторович в кухні-лабораторії провели внутрішньоучилищний семінар «Впровадження інноваційних технологій при приготуванні та оздобленні тортів. Техніка айсінг».


У четвер, викладачі спецдисциплін Ушкварок Людмила Петрівна та Тіхонов Олексій Вікторович провели відкритий підсумковий інтегрований урок теоретичного навчання з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Устаткування підприємств громадського харчування» з використанням комп’ютерних технологій за темою «Технологія приготування страв з овочів».

Продовжив святковий день конкурс кулінарної майстерності «Найкращій борщ в КВПУ». Конкурс складався з двох турів - теоретичного і практичного. Кращі учні показали свої знання і уміння, власну творчість, фантазію, ерудицію з професії «Кухар. Кондитер» та змагалися за титул «Найкращій борщ в КВПУ».

      В останній день - п’ятницю в вестибюлі училища майстер в/н Фомич Людмила Олександрівна організувала кулінарний ярмарок «У Світі смачного!» На ярмарку усі охочі мали змогу подивитися та скоштувати різноманітні смачні світові кулінарні шедеври.

      Завершили тиждень майстри в/н Бобровська Олена Миколаївна та Денісова Валентина Володимирівна разом з учнями груп 1-1, 2-1, 3-1, 4-11, 4-19, 5-1 з професії «Кухар. Кондитер» розважальною програмою «Мультпарад. Кухар – це круто!». Учні та педагогічні працівники «смачної» професії подарували глядачам приємні, позитивні відчуття професійного свята та гарний настрій. Наприкінці вистави глядачі та учасники програми «розділили смак» кулінарних виробів, а члени методичної комісії підвели підсумки проведення тижня.