Назад к списку

ТИЖДЕНЬ КУЛІНАРНОЇ МАЙСТЕРНОТІ "Зустріч з весною" 

   Тижні професійної майстерності - одна з наймасовіших форм позаурочної роботи з учнями у ПТНЗ, адже це комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчого мислення в учнів, поглиблення та розширення знань зі спеціальних предметів, здобуття додаткового професійного досвіду в професії, збагачення науково-методичного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання. У стінах ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» вже стало доброю традицією проведення тижнів професійної майстерності. 18. 02. 2015 р. розпочався тиждень кулінарної майстерності, приурочений до проводів зими, з символічною назвою «Зустріч з весною».Протягом тижня учні та педагогічні працівники професії «Кухар. Кондитер» плідно працювали над створенням святкової атмосфери, учні майстерно демонстрували свій творчій та професійний потенціал.Згідно з плану проведення тижня, проводилися такі заходи: Середа– Інформаційний день «Знай наших!». День, в який учні інформували про тиждень кулінарної майстерності та про кухарів в цілому, провели фото-виставку смачної професії. 
    У Четвер учень групи 5-1, Таріел Хмаладзе проводив майстер-клас з приготування страви з риби "Дорадо у солоному панцирі".


     До святкування воістину весняного свята зустрічі весни «Масляна» у П'ятницю був організований ярмарок із супутньою назвою «Ех розгуляй!»

    У Понеділок - конкурс професійної майстерності по випіканню млинців, з тематичною назвою "Млинці та млинчики випікай - весну красну зустрічай!

   У Вівторок кулінарний тиждень завершився шоу-програмою «Зустріч з Весною».