НА ДОНЕЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ІІ (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПРОФЕСІЇ "КОНДИТЕР"

      24 березня 2017 року на базі ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Кондитер». 

Читать дальше

Конкурс фахової майстерності з професії «Кондитер» «Кращій Кондитер КВПУ - 2017» 

 Кондитер! Як солодке слово 

 Це промовиш, згадаєш шоколад,

 І Празький торт, і тістечко кремове. 

 Кондитер – це художник, музикант! 

 І граєш ти симфонію солодку, 

 І людям всім вона так до душі 

Ти – геній, і про твої вироби чудові 

 Складати можна прозу і вірші. 

 Як заклад, ми пишаємось собою, 

 Адже готуємо справжніх ми митців 

– Кондитерів, що роблять світ солодшим 

 І настрій гарний вмить дарують всім.

Читать дальше

 У Донецькій області відбувся семінар-практикум «Використання віртуальних освітніх спільнот у навчальному процесі за програмою Іntel® «Навчання для майбутнього» для викладачів гуманітарного циклу Краматорсько-Слов’янського методичного об’єднання

         Інформаційні технології дедалі глибше проникають в усі сфери діяльності сучасного суспільства. Відповідно зростає потреба в комп’ютерних технологіях. Цифрові технології та засоби – електронна пошта, Інтернет, мобільні телефони, планшети – стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя.Традиційно, на початку семінару на правах господарів, в.о. директора Сергій Дорофеєв коротко розповів про здобутки і перспективи розвитку ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище», привітав учасників з прийдешнім святом Нового року й побажав успішного закінчення першого семестру поточного навчального року. 

Читать дальше

День Гідності та Свободи ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» (113)! 

Народе мій, пишаюся тобою:Моя душа – частинка твого «Я».Красою правди у святім двобоюПонад Майданом сонця лик сія…Є нація! Хай знають всі у світі:Ми є! Народ піднявся із колін!І переможно сонце правди світить,Співає гордо наш Державний Гімн. 

Читать дальше

ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ «КУХАР. КОНДИТЕР» ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ КУХАРЯ 

      У стінах ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» вже стало доброю традицією проведення тижнів з професійно-теоретичної підготовки.З 17. 10. 2016 по 21. 10. 2016 пройшов тиждень за професією «Кухар. Кондитер», приурочений до святкування професійного свята «Міжнародний день кухаря».Протягом тижня учні та педагогічні працівники з професії «Кухар. Кондитер» плідно працювали над створенням святкової атмосфери, учні майстерно демонстрували свій творчій та професійний потенціал.

Читать дальше

З ЮВІЛЕЄМ! З 90-РІЧЧЯМ КВПУ!!! 

90 років! 

        Такий короткий відрізок для історії і такий довгий для людської долі. Це вже не вітряна молодість, це енергія зрілості, виваженість рішень, мудрість вчинків. Це той час, коли є що згадати, є чим пишатися та є що передати молодому поколінню. 90 років для училища - це педагогічний досвід, успіхи вихованців, радість за тих, хто знову витримав іспит на мужність, на вірність, на успіх.

Читать дальше

 БЕЗ ТЕРМІНУ ДАВНОСТІ...

Читать дальше

 ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В КВПУ (113) ВІДБУВСЯ НА УРА!!!

 09.09.2016 р. на стадіоні ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» у рамках «Олімпійського тижня» та святкування Дня фізичної культури та спорту України пройшов традиційний День здоров'я. В змаганнях прийняли участь 13 груп (300 чол.) 

Читать дальше

 Перший випуск-2016

 

Шановні випускники! Ви всі молодці і я вас всіх поважаю та ціную. Залишайтеся завжди такими веселими і цілеспрямованими. Бажаю кожному з Вас знайти свою дорогу життя. Щоб ця дорога несла в собі тільки добро, щастя й успіх. Нехай збуваються всі ваші мрії. В будь-якій життєвій ситуації залишайтеся завжди людьми. Пам'ятайте, що головна в житті професія - бути людиною. Всіх з святом випуску. В добрий шлях!

Читать дальше

 Тиждень з професії «Кухар. Кондитер» "Масляна прийшла- відчиняй ворота"

        Професійні тижні - одна з форм позаурочної роботи з учнями, адже це комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчого мислення учнів, поглиблення та розширення знань з спеціальних предметів, здобуття додаткового професійного досвіду в професії, збагачення науково-методичного досвіду викладачами та майстрами виробничого навчання. У стінах ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» вже стало доброю традицією проведення таких тижнів.З 22. 02. 2016 по 26. 02. 2016 пройшов тиждень професії «Кухар. Кондитер», приурочений прощанню зими з назвою «Масляна прийшла – відчиняй ворота!».Протягом тижня учні та педагогічні працівники професії «Кухар. Кондитер» плідно працювали над створенням святкової атмосфери, учні майстерно демонстрували свій творчій та професійний потенціал.

Читать дальше
Загрузить еще